Nový produkt

BELINKA BASE IMPREGNÁCIA NA DREVO BEZFAREBNÁ 10 L

127,60€

Obsahuje najmodernejšie biocídy a  chráni drevo pred biologickými škodcami, modraním, hmyzom a drevokaznými hubami.

 

Používame ho ako prvú vrstvu ochrany dreva, ktoré je priamo alebo nepriamo vystavené vplyvom počasia a znehodnocovaniu. Preventívne chráni drevo pred plesňami, hnilobou a zároveň zabraňuje útokom hmyzích škodcov. Okrem biocídov obsahuje Base aj živice. Je teda univerzálnou základnou vrstvou, ktorá zlepšuje priľnavosť vrchných vrstiev náteru.

Okrem ochrany konštrukčného dreva Base väčšinou samostatne nepoužívame. Vo všetkých ostatných prípadoch odporúčame zabezpečiť dodatočnú ochranu niektorým z povrchových náterov firmy Belinka. Tieto chránia drevo od poveternostných vplyvov a UV žiarenia a zároveň vytvárajú bariéru, takže biocídy ostanú vnútri v dreve a nedochádza do ich priameho kontaktu s okolím.
Base spravidla neodporúčame používať v obytných priestoroch, s výnimkou menších plôch, ako sú napr. okná, dvere, a vo vlhkých priestoroch, v ktorých sa ľudia dlhšie nezdržujú (pivnice, kúpeľne).

Varovania

Pri práci nosíme ochranný odev a rukavice, a pri zatvorenom priestore treba zabezpečiť primerané vetranie.

 

Použitie:

Base pred použitím premiešame. Výrobok nanášame nerozriedený štetcom, ponáraním alebo liatím na suché, čisté a dobre prebrúsené drevo. Drevo v exteriéri najprv natrieme Basom. Náter je suchý po 2 – 3 hodinách, no odporúčame Vám nanášať ďalšiu vrstvu náteru až po 12 hodinách

 

Technické údaje:

Zloženie: najmodernejšie biocídy, alkydové živice a organické rozpúšťadlá Nanášanie: štetcom, namáčaním alebo liatím Dávkovanie: pre optimálnu ochranu použite 1 l Base na 5 – 10 m2 pri dreva (v závislosti od druhu a kvality dreva, povrchového opracovania a spôsobu nanášania) Doba schnutia: 2 až 3 hodiny, nasledujúci náter po 12 hodinách Čistenie nástrojov: pomocou white spirit Skladovanie: v originálnom dobre uzatvorenom balení pri teplote nižšej ako 30° C, oddelene od potravín a krmív, mimo dosahu detí Bod vzplanutia: nad 61° C Balenia: 0,75 l; 2,5 l; 5 l a 10 l

Technické listy a karty bezpečnostných údajov na stiahnutie:

 VL_Base_1SK.pdf

Recenzie

Hodnotenie 
2015-05-12 10:40:09
THANK YOU

Hi, guys! I want to thank you for my very very quick delivery and I just love my order… Your company efficient services and customer care are second to none! I am very happy! I will surely share my experience with my friends!

Napísať recenziu

BELINKA BASE IMPREGNÁCIA NA DREVO BEZFAREBNÁ 10 L

BELINKA BASE IMPREGNÁCIA NA DREVO BEZFAREBNÁ 10 L

Príslušenstvo