Pre základnú funkčnosť, spríjemnenie používania webu, analytické účely a v prípade udelenia súhlasu aj na účely cielenia reklamy využívame súbory cookies. Nastavenie vlastných preferencií cookies môžete kedykoľvek upraviť. https://support.google.com/accounts/answer/61416?hl=sk&co=GENIE.Platform%3DDesktop Zavrieť

Nový produkt

DECO COLOR ZNAČKOVACÍ SPREJ FLUOMARKER ZELENÝ 500 ML

Momentálne nedostupné

6,20€

Profesionálny značkovací sprej pre značenie, využiteľný v stavebníctve i v lesníctve. Ideálny pre práce na povrchoch, ako: asfalt, drevo, kov, betón, sklo a kameň. Ideálny pre práce priamo na mieste a aj za sťažených poveternostných podmienok. Použitie: pozemné a vodohospodárske stavby, výstavba ciest a diaľnic, elektrického vedenia, potrubia, vodovodov, využiteľný taktiež pri archeológií, skladových prácach, pri označeniach architektonický nebezpečných miest, v lesníctve pri výrube stromov. 

Poznámka: Pri striekaní väčších plôch (nielen pri označovaní), je doporučené použiť základný náter bielej farby. Pre dosiahnutie intenzívnejšie farby a dodatočnú ochranu sa odporúča použiť lesklý lak Dekorácia alebo lak z rady Acryl car.
Najlepší výsledok aplikovania farby je pri 15-25°C. 

360 ° tryska a špeciálny ventil umožňuje použitie v každej polohe (aj hore nohami)
Ergonomická hlava spreju
Veľmi dobrá krycia schopnosť


Krátka doba schnutia: 10-15 min


Suchý na dotyk: 20-30 min; Stvrdnutie: po 18-24 hodinách


Výdatnosť: 2,2-2,5 m² v závislosti na farbe a typu povrchu v jednej vrstve
Odolný voči poveternostným vplyvom
V ponuke 8 najbežnejších farieb
Pre vnútorné a vonkajšie použitie
Veľkosť balenia 500 ml