Nový produkt

COLOR COMPANY HR PROF PROTIPOŽIARNY NÁTER BEZFAREBNÝ 5 KG

Skladom do 3 dní

141,90€

Revolučný protipožiarny náter na drevo, ktorý obmedzuje možnosť požiaru a zabraňuje šíreniu horenia výrobkov z dreva a celulózy ako sú drevené konštrukcie, obloženia stien, zruby, chaty, stajne, lode,... Používa sa v interiéri aj exteriéri.

Výhody a funkčnosť

  • Ľahko sa rozotiera
  • Vsakuje sa do materiálu takmer okamžite
  • Po nanesení a vyschnutí je nezmývateľný
  • Nie je škodlivý pre prírodu ani zvieratá

V prípade požiaru drevo nedymí pri vysokých teplotách a zabraňuje aby sa zuhoľnatený prach rozptyľoval do okolia a rozširoval plameň. Takto ošetrené drevo vystavené ohňu má samozhášavý charakter.

Už po prvom protipožiarnom nátere je materiál odolný aj voči vlhkosti. Ním ošetrené drevo môže trocha stmavnúť, čo však len zvýrazní jeho chrakteristickú kresbu.

Spôsob aplikácie:

Aplikácia protipožiarneho náteru je jednoduchá a bezpečná. Rýchlo vsiakne do materiálu. Nie je potrebný konečný ochranný náter, ale v prípade potreby sa môže pretrieť všetkými druhmi vodou riediteľnými aj rozpúšťadlovými farbami. Drevo môže po čase mierne stmavnúť. HR PROF je potrebné naniesť zo všetkých strán. Už po prvom nátere je materiál odolný voči vhĺhkosti a preto je možné využitie v kúpeľniach, kuchyniach, saunách a plavárňach. Protipožiarny náter sa aplikuje na suchý a čistý povrch. Odporúča sa aplikovať 2 až 3 nátery v závislosti od aplikácie. Nátery je potrebné aplikovať v intervaloch 40 – 60 minút, pričom úplné pokrytie je minimálne 300g/m2. Prípravok nemiešajte s inými prostriedkami. Pred použitím dobre premiešajte. HR PROF sa aplikuje štetcom, valčekom, striekaním, ponornou alebo vákuovou metódou. Aplikačná teplota je minimálne 50C , nenanášajte na zmrznutý povrch.

SpotrebaBalenie
min 300g / m2, na plnú ochranu 2-3 nátery 1kg, 5kg, 10kg, 20kgTechnické listy a karty bezpečnostných údajov na stiahnutie:

 kbu-hr-prof.pdf
 TS HR Prof 2019 1.pdf

Recenzie

Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.

Napísať recenziu

COLOR COMPANY HR PROF PROTIPOŽIARNY NÁTER BEZFAREBNÝ 5 KG

COLOR COMPANY HR PROF PROTIPOŽIARNY NÁTER BEZFAREBNÝ 5 KG