Pre základnú funkčnosť, spríjemnenie používania webu, analytické účely a v prípade udelenia súhlasu aj na účely cielenia reklamy využívame súbory cookies. Nastavenie vlastných preferencií cookies môžete kedykoľvek upraviť. Zavrieť

Nový produkt

BOCHEMIT PLUS OŠETRENIE NAPADNUTÉHO DREVA 5 KG

66,90€

Popis produktu

Bochemit Plus I je koncentrovaný insekticídny prípravok pre ošetrenie dreva napadnutého drevokazným hmyzom (červotoč, drevokaz, tesárik, mravce, piloritka veľká apod.) a to vo všetkých jeho vývojových štádiách (vajíčko, larva, kukla, dospelý jedinec) v napadnutom dreve. Prípravok tiež slúži k následnej preventívnej ochrane dreva proti drevokaznému hmyzu.

Použitie
Pre povrchovú impregnáciu reziva, krovov a ďalšieho stavebného dreva pri stavbách a rekonštrukciach v interiéroch (triedy použitia 1 a 2 podľa ČSN EN 335). Možno použiť aj v prípadě, kedy je nutná sanácia dreva napadeného drevokazným hmyzom v kombinácii s preventívnou ochranou proti drevokaznému hmyzu. Po zaschnutí je možné použiť krycie nátery.

Aplikácia:
Táto impregnácia sa aplikuje náterom, postrekom, máčaním. V miestach rozsiahleho napadnutia drevokazným hmyzom sa prípravok Bochemit Plus I aplikuje tlakovou injektážou. 

Účinné zložky a vzhľad
Cypermethrin ……………….. 1,0 %
Permethrin……………………. 0,1 %
Bochemit Plus je bezfarebná kvapalina, dobre rozpustná vo vode a etanole 


Typové označenie podľa ČSN 49 0600 - 1:
IP, 1, 2, S, možno použiť na likvidáciu drevokazného hmyzu 

Doba použiteľnosti
24 mesiacov

Balenie:
1 kg, 5 kg, 15 kg, 50 kg

Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, kúpili tiež: