Pre základnú funkčnosť, spríjemnenie používania webu, analytické účely a v prípade udelenia súhlasu aj na účely cielenia reklamy využívame súbory cookies. Nastavenie vlastných preferencií cookies môžete kedykoľvek upraviť. Zavrieť

Nový produkt

PAM MORIDLO NA DREVO TEAK 0,5 L

3,80€

Moridlo na drevo

Vodouriediteľné Moridlo na drevo je určené na farebnú povrchovú úpravu a farebné zvýraznenie štruktúry dreva v interiéri.

Je určené na farebnú povrchovú úpravu a farebné zvýraznenie štruktúry dreva u drevených obkladov, záhradného nábytku, parkiet, nábytkových dielcov z masívneho, dyhovaného dreva a ostatných stolárskych výrobkov v interiéri.
Moridlo sa vyznačuje zlepšenou brúsiteľnosťou a pretierateľnosťou. Sýtosť farebného odtieňa sa dá zosilniť viacnásobnou aplikáciou moridla, alebo znížiť zriedením moridla vodou. Zmiešaním rôznych odtieňov moridiel sa dajú pripraviť nové odtiene podľa predstáv užívateľa. Po zaschnutí moridla je potrebné drevo prebrúsiť brúsnym papierom a následne realizovať konečnú povrchovú úpravu transparentným lakom na drevo napr. Pam Lakom. Pred aplikáciou Moridla odporúčame drevo ošetriť impregnačným prostriedkom Impregnit PROFI.
Nie je určené na konečnú povrchovú úpravu.
 
Farebný odtieň:
modré, červené, zelené, pínia, svetlý dub, tmavý dub, orech régia, čerešňa, palisander, mahagón, čierne,
NOVINKA: cyklámen, kapučíno, orgován, pistácia,
škorica, terakota, slnečnica, pomaranč.
Balenie:
V plastových recyklovateľných obaloch 0,5 l, 5,0 l.
Výdatnosť:
8 – 10 m2/l na jednu vrstvu v závislosti od savosti podkladu
Záručná doba:
24 mesiacov od dátumu výroby v originálne uzatvorenom obaleZákazníci, ktorí kúpili tento produkt, kúpili tiež: