Nový produkt

CEYS MONTACK HIGH TACK 450 GR

6,50€

Montážne lepidlo s mimoriadnou počiatočnou priľnavosťou a vysokou konečnou odolnosťou. Vhodné pre lepenie ťažkých prvkov a pre vertikálne lepenie. Maximálne spektrum všetkých * materiálov: poréznych i neporéznych vrátane citlivých a vlhkých povrchov. Pre interiér aj exteriér. (* Nie je určené pre polyetylén (PE), polypropylén (PP) a PTFE)

Teplotný odolnosť -15 ° C a +80 ° C

Špeciálne určené pre zvislé aplikácie.

Priame lepenie: na jednu plochu a bez potreby odvetrania.

Použitie:

drevo, kov, plast, kameň, tehly, betón, sádra, cement, kachličky, polyuretán (trámy), penový polystyrén, mramor, zrkadlá ...

Nevhodné pre PE, PP, PTFE APLIKÁCIE Upevňovanie panelov, líšt, obkladov, podlahových líšt, soklových líšt, profilov, zrkadiel, rámov dverí a okien, značiek, dekoratívnych panelov atď. Tesárske opravy alebo montáže. Upevňovanie stavebných materiálov: prírodný kameň, drevo, keramika, glazúry, kovy a pod. Vďaka svojej plniacej schopnosti sa môže aplikovať aj na nepravidelné povrchy. Pre vnútorné i vonkajšie použitie. Vhodný pre lepenie chúlostivých materiálov: zrkadlá, penový polystyrén (EPS) alebo Porex® ... SPÔSOB použitie1. OČISTITE zlepované povrchy. Povrchy musia byť dokonale čistý, zbavený prachu alebo vlhkosti. 2. zrežeme koniec uzáveru kartuše a naskrutkujte aplikačnú špičku zrezanú na požadovaný profil. Vložte kartušu do pištole. 3. NANESTE v dostatočnom množstve v bodoch alebo v povrázkoch na jednu lepenú plochu. 4. SPOJTE plochy ľahkým pohybom pre rovnomerné nanesenie lepidla a silno STLAČTE po dobu minimálne 3 sekund.Počáteční priľnavosť produktu je závislá na teplote aplikácie. Optimálna aplikačná teplota: + 23 ° CDoporučení: Aplikujte profesionálny pištoľou pri teplote medzi + 15 ° C a + 23 ° C. Použite špeciálne širokú kanylu, ktorá je súčasťou produktu.Nečekat dlhšie ako 3 minúty medzi aplikáciou lieku a přilepením.Maximální pevnosti sa dosiahne po 24 hodinách (72 hodín v prípade spojenia medzi neporéznym podklady, hrubými vrstvami alebo v oblastiach so slabým odvetrávaním). Predmet nevystavujte záťaži pred uplynutím tejto doby.