Pre základnú funkčnosť, spríjemnenie používania webu, analytické účely a v prípade udelenia súhlasu aj na účely cielenia reklamy využívame súbory cookies. Nastavenie vlastných preferencií cookies môžete kedykoľvek upraviť. Zavrieť

Nový produkt

ACANA GRASS-FED LAMB SINGLES 11,4 KG

67,90€

Popis produktu

Vyznačuje se obsahom jahňacieho mäsa z voľných chovov ako jediným zdrojov živočíšnych surovín. Acana Lamb & Okanagan Apple je jedinečné, biologicky vhodné krmivo s "receptúrou s obmedzeným zložením", ktoré je vhodné pre citlivé psy všetkých plemien a veľkostí.

Biologicky vhodné krmivo s receptúrou s obmedzeným zložením pre psy

Krmivo je vyrobené z najlepších a najčerstvejších kanadských surovín v našich ocenených kuchyniach. ACANA je lahodný spôsob ako udržať Vášhho psa šťastného, zdravého a silného. Krmivo je plné novozélandského jahňacieho, ktoré je dodávané surové v podiele celej koristi, vrátane mäsa, pečeňe, držiek a chrupaviek. Acana poskytuje živiny v celej, prirodzenej potravinovej forme, čím sa značne znižuje potreba dodávať umelé suroviny. Výťažok z mrazom sušenej jahňacej pečeňe zvyšuje prirodzenú chuť krmiva, čo je ideálne pre mlsných jedlíkov.

Jablká red delicious, celá tekvica, miestne byliny vrátane čakanky obyčajnej, koreňa zázvoru, sú dodávané čerstvé z polí z údolia Fraser a sú bohatým zdrojom rozpustnej vlákniny, ktorá podporuje zdravé trávenie a pevnú stolicu. Vyrobené z čerstvých a miestnych surovín v našich oceňovaných kuchyniach v Alberte v Kanade. Acana Lamb & Okanagan Apple udržiava vášho milovaného psa šťastného, zdravého a silného.  

Krmivo obsahuje vyšší podiel proteínov z bohato vyživovaných voľne chovaných kuriat, vajec z hniezdnych chovov a celých voľne lovených platéz, dodávaných do našich kuchyní čerstvé a teda plné dôležitých živín a prírodnej chute.

Pre zaistenie zdravej hladiny cukru v krvi sú v krmive rýchle sacharidy, ako napríklad tapioka alebo zemiaky nahrádzané nízkoglykemickým ovocím a zeleninou, ako je tekvica či maslová tekvica.  

Zloženie

Dehydrované jahňacie mäso (22 %), vykostené jahňacie mäso (15 %), zelená šošovica, červená šošovica, jahňacia pečeň (5 %) jablká, jahňací tuk (5 %), zelený hrach, žltý hrach, repkový olej, riasy, cícer, tekvica, mrkva, jahňacie držky (1,5 %), jahňacie obličky (1,5 %), mrazom sušená jahňacia pečeň, chaluha, koreň čakanky obyčajnej, koreň zázvoru, lístky mäty piepornej, medovka lekárska.

Metabolizovateľná energia u ACANA Lamb & Okanagan Apple je 3505 kcal/kg (421 kcal =250ml odmerka). 27 % energie pochádza z proteínov, 40 % pochádza z tukov a 33 % z ovocia, zeleniny a rezaného ovsa.

Parametre produktu

Súhrn

Výrobca ACANA
Druh granule
Veľkosť plemena veľké
Druh mäsa jahňacie
Vek psa pre dospelé psy
Kategória Starší (senior)
Hmotnosť 17 kg