Pre základnú funkčnosť, spríjemnenie používania webu, analytické účely a v prípade udelenia súhlasu aj na účely cielenia reklamy využívame súbory cookies. Nastavenie vlastných preferencií cookies môžete kedykoľvek upraviť. Zavrieť

Nový produkt

KROVSAN PROFI 5 L HNEDÝ

29,50€

Krovsan Profi

Extra silný prípravok s okamžitým likvidačným a preventívnym účinkom na ochranu dreva.

Profesionálna ochrana dreva:

  • pred drevokazným hmyzom (insekticídna funkcia)
  • pred drevokaznými hubami (fungicídna funkcia)

Ak sa chystáte drevo definitívne ukryť, ako je to v prípade krovu, alebo chcete aby čo najdlhšie vydržalo nápor hmyzu, plesní a húb, tu vám to povieme.

Nielen krovy, ale mnohé ďaľšie drevené výrobky ako je plot, záhradný nábytok, altán, pergola, drevená podlaha, obklad, strop, okno, či dvere, možno chrániť a predlžovať ich životnosť tak, aby i naši vnuci mohli siahnuť na príjemný drevený povrch bez strachu, že sa im rozsype pod rukami.

staci 1 nater Okamžitá likvidácia škodcov Dlhodobá ochrana dreva Odolný voči poveternosti
Na rozdiel odkonkurečných prostriedkov, Krovsanu stačí 1 náter na plnú ochranu. Krovsan ničí škodcov okamžite, čo ho predurčuje pre použitie na už napadnutom dreve. Zloženie Krovsanu zaručuje jeho dlhodobý účinok. Krovsan je odolný voči ďažďu, vetru a iným poveternostným vplyvom.

Ako funguje Krovsan?

Chemické zloženie na báze diaminu, propiconazolu a cypermetrínu obsahuje prísady, ktoré umožňujú skvelé hĺbkové vniknutie a rozptýlenie sa v dreve.

Prípravok je vodouriediteľný ale zato vodeodolný. Po zaschnutí je možný bezpečný styk človeka s drevom, preto je vhodný i na použitie v obytných priestoroch.

Zaručená 100% účinnosť už po prvom nátere.

Výrobok drevo naimpregnuje a potom dlhodobo odbúrava zložky, ktoré zabraňujú vzniku plesní, húb aj proti vniknutiu drevokazného hmyzu.

Aplikácia

PoužitieRiedenie
Krovsan : Voda
Spôsob aplikácia
Likvidácia škodcov a ochrana napadnutého dreva neriedený náterom, postrekom, valčekom, máčaním
Dlhodobá ochrana nenapadnutéhodreva 1:1 náterom, postrekom, valčekom
Dlhodobá ochrana nenapadnutéhodreva 1:4 dlhodobým máčaním
Dočasná ochrana nenapadnutéhodreva 1:2 náterom, postrekom, valčekovaním

Pre nátery nového nenapadnutého dreva sa prípravok riedi vodou v pomere 1:1. Pre dočasnú ochranu nenapadnutého dreva je možné prípravok riediť vodou v pomere 1 :2. Prípravok je vhodný aj pre aplikáciu máčaním. V tomto prípade sa riedi vodou v pomere 1:4 a doba máčania je 24 hod.

SpotrebaBalenie
10-12 m2 / 1 liter, na plnú ochranu stačí 1 náter 1l, 5l, 10l, 20l

Odtieň: bezfarebný, zelený, hnedý, žltý

Používajte biocídne výrobky bezpečne. Pred použitím si prečítajte údaje na obale a pripojené informácie o výrobky.

Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, kúpili tiež: